3'lü İlişki Kurma ve Eşleştirme 45 Parça Çocuk Puzzle

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İlişkiler Puzzle amacı çocuklarınızın el göz koordinasyonunu geliştirmek dünyayı anlamasına yardımcı olmak zeka gelişimlerine katkıda bulunmanın yanı sıra çocuklarınızın düşünmesini kolaylaştırma ve kesinleştirme yetisini kazandırmaya yardımcı olmak için hazırlanmıştır. 

Kutumuzun içinde 15 adet 3lü parça puzzle bulunmaktadır. Toplamda 45 parçadır.

HEDEF : Kartların üzerindeki resimlerde bulunan birbirleriyle ilişkili objeleri eşleştirerek tamamlamak..

Aradığınız ürünü bulamadıysanız lütfen Satış Temsilcisi ile iletişime geçiniz.

 ürünlerimiz uluslararası CE sertifikasına sahiptir.

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...