Baloncuk köpük yapma seti borazan set Doğum Günü Partisi Seti Hediye Paketi Hediyeli 4 Adet

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
4 Adet Üflemeli Baloncuk Seti Doğum Günü Partisi ve Hediye Seti Hediye Paketi Hediyeli
Baloncuk köpük yapma seti borazan set Baloncuk köpük yapma seti borazan set ile çocuklarınız köpük yaparken eğlenecek! Setin içinde 4 adet borazan 4 adet su tepsisi 4 adet köpüklü baloncuk yapma suyu bulunmaktadır. Bittiği zaman üzülmeyin! Biraz bulaşık sıvısı biraz su hepsi bu kadar! Stok durumuna göre karışık renklerde gönderilmektedir.
 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...