Batman Sürtmeli Oto Çekici Taşıyıcı Oyun Seti

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Batman Oto Taşıyıcı ile macera dolu oyunlara hazır mısın?

Olamaz! Batman Aracı arızalandı mı? Haydi, onu oto taşıyıcıya koy ve bir an önce aracın çalışmasını sağlamak için tamire götür.

Macera dolu eğlenceli oyunlar Batman Oto Çekici Taşıyıcı ile seni bekliyor! Gerçekçi detaylara ve göz alıcı tasarıma sahip Batman Oto Çekici Taşıyıcı ile ister arkadaşlarınla bir araya gelip oyna istersen de kendi araç filonu kur!

Çocukların; el-göz koordinasyonlarının ve el becerilerinin gelişmesine yardımcı olur. Arkadaşlarıyla kurduğu oyunlar ile çocuklar sosyalleşme ve iletişim becerilerini geliştirir, hayal güçlerini zenginleştirir.

Set içerisinde; 1 adet oto taşıyıcı tır ve 1 adet Batman araba yer almaktadır.

Oto Taşıyıcı: 35 cm, Batman Araba: 16 cm

Kutu ölçüsü: 39 x 10 x 20 cm

Ağırlık: 0,620 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...