Bestway Tilki Botu 94cm x 66cm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Gölgeli Bestway® Friendly Fox™ çocuk teknesi ile yüzmek artık daha keyifli. 3 yaşından büyük çocuklar için tasarlanmış, küçüğünüzü memnun edecek çınlama sesi. Tekne ayrıca çocuğu oynarken ve su sıçratırken koruyan bir UV Careful™ güneşlik ile donatılmıştır. Kılıf cırt cırtlıdır ve girmek veya çıkmak için kolayca çıkarılabilir, böylece bebeğiniz dakikalar içinde yüzmeye hazır olur!
Bebeğiniz hem harika vakit geçirecek hem de tüm gün Friendly Fox teknesinde oynarken güvende olduğundan emin olacaksınız.
Ürün özellikleri:
- Güneşte güvenli, gölgeli eğlence için UV Careful™ güneşlik
- Kolay giriş ve çıkış için cırt cırtlı kapüşon çıkarılabilir
- Komik bir ses çıkarmak için 3 etkileşimli renkli top kaydırılır
- teknenin, tekne hareket ettikçe hareket eden ve komik görünen 3 adet hareketli, renkli top içeren kapalı bir tüpü vardır
- 3 yaşından büyük çocuklara özel
- İçindekiler: 1 tekne
Boyut:
Genişlik: 19,8cm
Yükseklik: 19,8cm
Uzunluk: 6,5cm
Brüt ağırlık: 0,599 kg
Net Ağırlık : 0,488 kg
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...