Buz Kırma Oyunu Piyon Düşürme Oyunu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
İyi bir stratejin mi var? Şimdi uygulama zamanı!
Buzullar çok soğuk! Atın buzdan düşmesine izin verme, oyunun kazananı sen ol!
Oyunun hazırlanışı:
Oyun çerçevesinin ayakları takılır. Oyun çerçevesi, düz bir zemine ters olarak çevirilir ve buz küpleri renk ayrımı olmaksızın yerleştirilir. Oyun çerçevesi, ayaklarının üzerinde durabilecek şekilde düz çevrilir. Çerçevenin orta noktasındaki buz küpünün üzerine at yerleştirilir.
Nasıl oynanır?
Oyun, yaşı küçük olan oyuncuyla başlar. Sırası gelen oyuncu istediği renk buz bloklarından birini çekiç ile vurarak düşürmeye çalışır. Oyuncu buz bloklarından hangisine ilk dokunduysa onu düşürmek zorundadır. Oyun, ortadaki at düşene kadar devam eder. Atı düşüren oyuncu oyunu kaybeder.
Çocukların; çoklu düşünme becerisini ve görsel algı yeteneğini geliştirmeye yardımcı olur.
Kutu içerisinde; 1 adet altıgen çerçeve, 37 adet altıgen blok, 1 adet at, 4 adet ayak ve 2 adet çekiç bulunmaktadır.
Oyuncu sayısı: 2
Altıgen çerçeve ölçüsü: 31,5 x 27,5 x 2,5 cm
Kutu ölçüsü: 32,5 x 8,6 x 29,6 cm
Ürün ağırlığı: 0,645 kg
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...