Buzlar Ülkesi Güzellik Seti 18 Parça Uçar 123

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Buzlar Ülkesi Güzellik Seti 18 Parça Uçar 123
Çocukların ayakta oynayabileceği dilediği zaman ayakları söküp masaüstü koyup da oynayabileceği el becerilerini geliştirmesine yardımcı malzemeleri ile ayaklı Aynalı Güzellik Seti ve Güzellik aksesuarları.
Kullanım yaşı +3
-Metal parçalar vida vs. içermez.
-Çocuk saglıgına uygun plastik ve boyalardan üretilmiştir.
-Bütün ürünlerimizin Test raporları mevcuttur her ürünün belgesini görmek için Kurumsal -Sertifikalar bölümünden ulaşabilirsiniz.
1 adet Ayna
1 adet Fön Makinası
1 adet El Aynası
1 adet Tarak 
1 adet Makyaj Malzemelik
1 adet Makyaj Çekmecesi
2 adet 2’li Gömmeli Raflar
1 adet Ruj
1 adet Bileklik

Ürün Ölçüsü: 68 x 42 x 28 cm
Yaş: +3
Barkod: 8695989004419
Ürün Kodu: 123
Kutu Ölçüsü: 41 x 12 x 51 cm
Desi Değeri: 9
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...