By Caretta Batman İki Katlı Oto Taşıyıcı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Batman  İki katlı oto taşıyıcı tır ve jeep arabalarla çok keyifli oyunlar seni bekliyor!

Taşıyıcı kamyonun ile 2 farklı arabayı taşıyabilir, istediğin yere götürebilirsin. Gotham City'deki hiçbir macerayı kaçırmak istemiyorsan bu oyun seti favorin olacak.

Bu gerçekçi detaylara ve göz alıcı tasarıma sahip Batman İki Katlı Oto Taşıyıcı ile ister arkadaşlarınla bir araya gelip oyna istersen de kendi araç filonu kur!

Çocukların el becerilerini ve hayal güçlerini geliştirir. Çocukların sosyalleşmelerine ve yaratıcılıklarının gelişmesine yardımcı olur.

Setin içerisinde; 1 adet iki katlı oto taşıyıcı tır ve 2 adet jeep bulunmaktadır.

Tır uzunluğu: 45 cm

Araba uzunluğu: 13 cm

Kutu ölçüsü: 52,5 x 23 x 12,5 cm

 

Ağırlık: 0,763 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...