Cama Yapışan Örümcek Adam 15 li

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 nostaljik cama yapışan örümcek adam. Boyut: 5-6 cm Malzeme yapışkan slime ve plastik Not: Ürün çocukluğumuzun oyuncağı olan cama yapışan ve takla atarak inen örümcek adamdır. Yapışkanları çok üzün süre dayanmadığından uzun süreli kullanımı mümkün değildir. Bu sebeple adetli satılmaktadır. Promosyon bir oyuncak olup, nostaljik bir üründür. Lütfen açıklamayı okuyup satın alınız.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...