Deniz Simidi Kurbağa 79 x 85 cm Bestway

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bestway® SplashPals Swim Tube Sevimli hayvan figürleri içeren bu eğlenceli simitler, 3-6 yaş arası küçük çocukların suda güvenle oynamasına yardımcı olur. Hem plajda hem de havuzdaki oyunlara neşe katar. Şişirmesi, indirmesi ve katlayıp taşıması çok kolay, pratik ve dayanıklı bir simit modelidir.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...