Duyu Uyarıcı Dikenli Masaj Topu Sert 7,5 Cm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Massage Ball 7,5 cm (Masaj Topu 7,5 cm Sert) Kaslara, tetik noktalarına ve tutulma ("kulunç") bölgelerine derinlemesine masaj yapın Küçük yapısı ile her yere rahatça götürebilirsiniz. Masaj, kavrama ve parmak egzersizleri için de kullanılabilir. Aynı zamanda kan dolaşımını düzenlemede, rahatlama, uyarıcı ve stres kontrolü içinde kullanılabilir.
Ürün Sert dir.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...