Eğitici Blok Aktivite Masa Seti İnşa Blokları Lego Mavi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

 100 parça içeren bu bloklar, çocuklara sıra alma, malzemeleri paylaşma, yeni arkadaşlıklar kurma, kendi başına yetenek geliştirme, dikkat süresini artırma, işbirliği yapma becerisi kazandırmak için mükemmel bir araçtır. Tek kişi ile yaratıcı düşünme oyunu olarak oynanabilir veya arkadaşlar, aile ve sınıf arkadaşlarıyla etkileşimli eğitim aktiviteleri için idealdir. Diğer ürünlerden farklı olarak kurulabilir ve üzerine lego yerleştirilebilen çok yönlü montaj masası ! Bu montaj masası ile birlikte çocuklar farklı bir oyun deneyimi yaşayarak çok daha keyifli anlar geçirecekler. Masa üzerine legoları inşa ederek hayal gücünde çocuklara sınır tanımayan bir kullanım sunar !  Çocukların Öğrenme ve Gelişimine Katkı: , İnce ve kaba motor becerilerin gelişimine destek. ,Yaratıcılığı ve hayal gücünü teşvik eder.,Renk ve şekil farkındalığını artırır. ,Takım çalışma ve iletişim becerilerini geliştirir. ,Sayma, gruplama, sıralama, inşa etme yeteneklerini kazandırır.Kutu Ölçüsü : 40 x 26 x 6 cm

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...