Forklift Operatör Kinetik Kum Tuğla Üretim İnşaat Oyun Seti 750 Gr.

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Art Craft Forklift Operatör Kinetik Kum Oyun Seti 750 Gr. Art Craft Forklift Operatör Kinetik Kum Oyun Seti 750 Gr. Kinetik Kum deniz kumu ile oynamanın muhteşemliğini evinize kadar getirecek, hem de dağılmadan kirletmeden! 2 İş makinesi, 1 tuğla yapma makinesi, kürek, kesici, mala ve palet olmak üzere toplam 7 parçadır. Çocukların el göz koordinasyonunu geliştirir. El becerilerini arttırır. Problem çözme yeteneği kazandırır. Kum Naturel doğal renktedir. Yaş Grubu : 3+ Yaş Barkodu: 8693830037449 Item No : 03744 Kutu Ölçüleri : 45 x 27,5 x 9,5 cm. Desi Değeri: 4
HEDİYE PAKETİ YAPILARAK GÖNDERİLİR.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...