Frozen Paten Seti 4 Teker

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Güzel havaların keyfini Frozen Paten Set ile çıkarın!

Ayağınıza göre ayarlanabilen, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve özel tasarıma sahip bu 4 tekerli patene Frozen hayranları bayılacaklar!

Sokakta, parkta, bahçede dilediğiniz her yerde kız çocuklarının en sevdiği çizgi film Frozen temalı patenler ile eğlence dolu bir yaz çocuklarınızı bekliyor.

Ürün kullanılırken koruyucu ekipman, kask, dizlik ve dirseklik takılmasına özen gösterilmelidir.

Çocukların; sosyal aktivite kazanmasına, bedensel gelişimlerine, yüksek kondisyon ve dayanıklılık, denge, koordinasyon ve özgüvenlerinin artmasına destek olmaktadır.

Paten Numarası: 22-29 

Maksimum Taşıma Kapasitesi: 20 kg

Frozen Paten Set'inin; Mor, Pembe ve Mavi olmak üzere 3 farklı rengi bulunmaktadır.

Paten Seti İçerisinde; dizlik, dirseklik, çanta, bir çift paten yer almaktadır.

Kutu Ölçüsü; 28 x 12 x 25 cm

Ağırlık: 0,839 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...