Hışırtılı Dişlikli Ilk Kitabım + Neşeli Çıngıraklı Emekleme Arkadaşı Top + Marakas Çıngırak 55064

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1- İlk Dişlikli Kitabım, bebeğiniz için eğitici ve yumuşak kitaptır. 8 sayfalıdır. Bebeğiniz yumuşak,hışırtılı ve renkli sayfalara bakarak, öğrenmeye başlar. Bilişsel ve görsel zekası gelişir. Kitabın uç kısmında diş kaşıyıcı yer almaktadır. Takma halkası sayesinde kumaş kitabınızı araba koltuğu, puset, anakucağı veya beşiklerde kolayca kullanabilirsiniz. Ürünün Ölçüleri: 15 x 15 cm
2- Neşeli Çıngıraklı Emekleme Arkadaşı Top , Eğlenceli çıngırak sesi çıkararak minikleri oyuna teşvik eden oyuncak yumuşak top fiziksel gelişimi de destekler. Canlı renklere ve sevimli karakterlere sahip çıngıraklı bebek topu miniklerde el-göz koordinasyonunun ve motor hareket kabiliyetinin artmasına yardımcı olur. Yumuşak ve güvenli yapısı ile eğlence dolu oyun saatleri minikleri bekliyor. Yumuşak çıngıraklı top canlı renkleri ve üzerinde ki sevimli farklı resimleri ile miniklerin çok dikkatini çekecek. Ürün Çapı: 13 cm
3-Marakas Çıngırak
marakas çıngırak, küçük ellerin kolayca kavrayıp sallayabileceği boyutta tasarlanmıştır.
Miniklerlerin çıngırağı salladığı zaman içinde bulunan boncuklar sayesinde çıkan sesler dikkatini çekerek algı gelişimlerine katkı sağlar.
Bebeğiniz ile birlikte bir şarkı açıp marakaslarla birlikte eşlik edebilir, kaliteli vakit geçirebilirsiniz.
Bebeğinizin duyma, görme ve dokunma gibi duyularını harekete geçirir, ince motor becerilerini ve hayal gücünü geliştirir.
Farklı müzik aletlerini tanımasını sağlar.
Ürün ölçüsü: 14 cm
Kutu ölçüsü: 14 x 7 x 19 cm
Ağırlık: 0,066 kg
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...