Hızlı Parmak Eğitici Zeka ve Refleks Geliştirici Oyun

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Karta bak, şekli gör ve lastikleri sırala. Hızlı Parmak ile parmaklar çalışsın!

Nasıl oynanır?

Lastikler eşit renklerde her bir oyuncuya eşit şekilde dağıtılır.

Kartlar görünmeyecek şekilde destelenir ve bir kart çekilir. Karttaki şekli ilk yapan oyuncu zile hızlı bir şekilde basar ve doğru yapıp yapmadığı kontrol edilir.

Eğer doğru yapmış ise kartı almaya hak kazanır, yanlış yapmışsa zile 2. basan ve doğru dizilimi yapan oyuncu kartı almaya hak kazanır. Oyun sonunda en çok kart kazanan oyuncu, oyunu da kazanmış olur.

Çocukların görsel algılarını artırırken odaklanma ve kavrama yeteneklerini destekler. Dikkatlerinin ve el becerilerinin gelişmesine katkı sağlar.

Kutu içerisinde; 1 adet zil, 36 adet oyun kartı ve 20 adet havlu lastik bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 28,5 x 4,5 x 20,5 cm   

Ağırlık: 0,280 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...