Kaleydoskop Metal Çiçek Dürbünü 31,5 cm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kaleydoskop ile ışıkları rengarenk görün!

Çiçek dürbünü olarak da bilinen kaleydoskopun merceğinin içerisindeki parlak materyaller ışıkla buluştuğunda her defasında farklı desenler çıkarır. Desenlerin çizdiği hatlar çiçeklere benzediği için kaleydoskopa çiçek dürbünü adı verilmiştir.

Flex Kaleydoskop, uzayan ve dönen dürbünü her çevirmede farklı desenler oluşturur. Kaleydoskop çocukların dünyaya farklı bir pencereden bakmalarını sağlayan oldukça işlevsel bir üründür.

Bu eğlenceli desenleri ile hem kendiniz için hem de sevdiklerinize güzel bir hediye olarak da düşünebilirsiniz.

Çocukların; el-göz koordinasyonlarını güçlendirir. Hayal güçlerini zenginleştirir.

Serinin; siyah gezegen deseni ve gri uzay deseni olmak üzere 2 farklı rengi vardır.

Ürün ölçüsü: 4,5 x 4,5 x 31,5 cm

Ürün ağırlığı: 0,121 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...