Kristal Lego Puzzle Eğitici Set Okul Öncesi 200 Parça

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sınırsız oluşturma ve inşa etme seçeneklerinin bir arada bulunduğu Kristal Puzzle 200 Parça ile hayalini kurduğun herşeyi dene!

Kristal Puzzle 200 Parça ile çocuklar renkleri öğrenecek ve birbirinden farklı şekiller oluşturabilecekler. Birbirine kolayca geçen canlı ve dikkat çekici renkli parçalardan oluşmaktadır.

Minikler yüzlerce farklı şekil ve modeli yaparken eğlenceli vakit geçirecekler. Üstelik oyun boyunca uygulama yaparken odaklanmayı ve dikkat toplamayı öğrenecekler. Minik eller, esnek olan çubukları kolayca kesebilir. Ellerini verimli kullanmasına denge ve refleks geliştirmelerine yardım eder. Bütün ilişkisinin gelişimine yardımcı olur. Arkadaş edinmeyi, öğrenmeyi ve başkalarıyla iletişimin güçlenmesini arttırır.

Çocukların; zeka gelişimini, yaratıcılık, el-göz koordinasyonu, kaba motor becerileri, dikkat, odaklanma ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

Parça sayısı: 200

Kutu ölçüsü: 33 x 28,5 x 7,5 cm

Ağırlık: 0,774 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...