Masallı Şarkılı İkili Davul Piyano

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Masallı Şarkılı İkili Davul Piyano 
Minikleri fiziksel egzersize motive edecek ve erken yaşta ritim duygularını geliştirmeye yardımcı harika bir ürün  “ Oyuncak Pianolu Davul   sizlerle!
Her vurulduğunda eğlenceli sesler çıkartarak daha fazla oyun oynamaya teşvik eder ve kaba motor kas gelişimini destekler.
Farklı sertlikteki yüzeyleri , değişik dokuları keşfetmesine, beraberinde dokunma/hissetme duyularını keskinleştirmesine yardımcı olur.
2 farklı oyun modu bulunan İkili Davul Piano’nun, 2 eğlenceli şarkı çalma ve 3 farklı masal anlatma özelliği bulunmaktadır. Bebeğiniz erken yaşta müzik zekasını kullanmaya teşvik edilecek ve nota çalmayı oyunlar oynayarak öğrenecektir.
Vurdukça ,çevirdikçe ve tuşlarına bastıkça eğlenceli ritim ve kahkaha sesleri çıkartarak çok keyifli oyunlara arkadaş olur.
Vurdukça yanan rengarenk ışıkları ile çocuğunuzun ilgisini çeker, görsel gelişimine yardımcı olmuş olur.
Kayma önleyici ayakları ile yere sağlamca hizalanır, oyun sırasında elinden kaçma ya da devrilmesini engeller.
Ses ayarı yapılabilir. ( Ses seviyesi, en yüksek seviyede bile kulak zarına zarar vermeyecek şekilde ayarlanmıştır. )
Pil ömrü uzundur. (3 x 1.5 V AA Pil ile çalışır. Piller dahil değildir)
Avrupa Standartlarına göre üretilmiştir, CE sertifikalıdır.
Zararlı kimyasal madde ( kurşun, fatalat, azo boya gibi ) bulundurmaz.


Desi Değeri: 2
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...