Oyuncak Dev Saldırı Seti Asker Oyuncak Taramalı Tüfek Kask Telsiz El Bombası Deagle Tabanca Bıçak

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kasklı asker oyun seti ile genç askerler görev başına!
Macera sevenler bu oyun setinde bulunan gerçekçi tasarıma sahip aksesuarları ve ses efektlerini çok sevecek!
Üstelik kask ve ayrıntılı tasarıma sahip asker ekipmanları ile oyunlar şimdi daha gerçekçi ve eğlenceli!
Çocukların; el-göz koordinasyonlarını ve hayal güçlerini geliştirir. Rol yapma kabiliyetlerini ve yaratıcılıklarını artırır. Arkadaşlarıyla oyunlar oynayarak sosyalleşmelerine yardımcı olur.
7 parçadan oluşan asker oyun seti içerisinde; 1 adet oyuncak otomatik silah ve tabanca, kask, telsiz, bıçak, el bombası ve çeşitli aksesuarlar bulunmaktadır.
3 x 1,5V AA pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.
Kutu Ölçüsü : 59 x 40 x 11 cm
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...