Sevimli Hayvanlar Bultak Renkli Halkalar Türkçe Sesli Müzikli Oyuncak Direksiyon Eğitici Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1-Sevimli Hayvanlar Bultak
Bebeklerin yeni şekil ve renkleri tanımaya başlamalarını sağlar. Yerine koyma ve alma, blokları sınıflandırma ve şekilleri eşleştirme sayesinde bebeklerin problem çözme yeteneği gelişir. 6 eğlenceli hayvan figürü! Ürün, sağlık testlerinden geçmiştir.
2-Renkli Halkalar
Farklı renkler de ve farklı ölçülerde olan 5 adet altıgen halka, Miniklerin renkleri ve şekilleri tanımasına yardımcı olur.
3-Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Oyuncak Direksiyon Eğitici Set
Türkçe Sesli Müzikli Eğitici Yarışçı Didi Direksiyon *Çocuklarınızın trafik kurallarını öğrenmesinde önemli rol oynar.. *Yarışçı Didi Direksiyon *Türkçe Sesli *Müzikli *Eğitici *Türkçe Seslendirmelerle Daha Eğlenceli *Motor Çalıştırma sesi *Polis Ambulans İtfaiye Siren Sesleri ve Eğitici Konuşmalar *Sinyal Sesli *Korna *Emniyet Kemeri İkazı *Radyo Frekans Sesleri ve Şarkı * Yarışçı Didi Direksiyon *2 Adet 1,5 AA Kalem Pil İle Çalışmaktadır. (Piller Ürüne Dahil Değildir). *Yerli Üretim *+ 18 Ay *Kutu Ölçüleri : 7x26.5x26,5 *Not: Ürünün 3 farklı rengi vardır, stok durumuna göre herhangi bir renk gönderilecektir..
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...