Sebze ve Meyve Kesme Oyunu 24 Parça

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Canlı renkler kullanılmıştır.
Sağlığa zararlı madde ıçermez.
24 parça denmesi söz konusu ürünlerin bölünmüş 10 meyve 2 adet bıçak 2 adet kesme tabaklı kesilebilen meyve ve sebze resimdeki ürün gönderilmektedir oyuncak kesme tahtalı meyve sebze seti 4-6 yas grubu çocuklarımızın kullanımına uygun.
Kesilebilir oyuncak meyve ve sebzeler ıçeren sette ayrıca bir oyuncak kesme tahtası da bulunuyor.
Evcilik oyunlarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan mutfak setlerine bir yenisini daha ekledik!oyuncak kesme tahtalı meyve sebze seti.
 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...