İnovatif Harf Ve Rakam Seti 222 Parça Eğitici ve Zeka Geliştirici Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

inovatif harf ve rakam seti ile çocuğunuz için hem eğitici hem de öğretici!

Çocuklar bu set sayesinde rakamları ve harfleri tanıyacak, el becerilerini geliştirecekler.

Bu set ile çocuklar harfleri ve sayıları bir araya getirerek seti interaktif bir yazı tahtası gibi kullanacak. Birden fazla çocuğun da oynayabilmesiyle, çocuğunuzun arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirmesini sağlarken aynı zamanda yaratıcı oyunlarla hayal güçlerini de geliştirmelerine yardımcı olacak.

Ürün: 222 Parçadan oluşmaktadır.

Kanserojen madde içermeyen çocuk sağlığına uygun hammaddelerden üretilmiştir.

Kutu ölçüsü: 37 x 5,5 x 24,5 cm

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...