Hayvanat Bahçeli Balık Tutma Oyunu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

El ve göz koordinasyonu, fikir üretmek, hayal gücünü büyütmek ve odaklarını geliştirmek için harika.

Müzikli 360 derecelik döndürme platformu, rengarenk balıklar ile renk tanımaya yardımcı olmak için görsel algılama alıştırmaları. Küçük çocukların el-göz koordinasyonunu geliştirmelerine yardımcı olur.

Mıknatıslı yakalama fonksiyonuna sahiptir.

1 adet 12 balıklı platform, 3 adet mıknatıslı olta, 12 adet balık, 1 adet fil, 1 adet aslan, 1 adet at ve 3 adet sepet içerir.

En az 1 en Fazla 3 kişi ile oynanır! Olta ile en fazla balığı tutan oyunu kazanır.

Kutu Ölçüsü: 36,5 X 26 X 9 cm

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...