Sök Tak Tırtıl + Stres Yayı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1-Sök Tak Tırtıl 
4 tasarımı bulunan Slugzy, eğlenceli, duyusal, kıpır kıpır bir oyuncaktır! Çarpıcı ASMR sesleri oluşturmak için sallayın, kıvırın ve döndürün! Slugzy stresten kurtulmak için de harikadır. O kadar bağımlılık yapıcı ki, bırakmak istemeyeceksiniz! 3 yaş ve üzeri için uygundur.
2-Stres Yayı
Çocuklar ve yetişkinler , 7den 77ye herkes oynayabilir , stress atabilir.Karışık renklidir.
 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...