Sevimli Arkadaşım Tavşan , Yastık , El Isıtıcı Pembe

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Arkadaşım Tavşan ile çocuklarınız daha mutlu, yumuşak dokusu ve 2 ayrı işlevi ile çocuğunuzun ve sizin yakın dostu.
arkadaşım tavşan yastık olarak kullanabilir. Ellerinizi içerisine sokup ısınabilirsiniz. Yastık ve El ısıtıcı olarak 2 farklı özelliğe sahip olan Uyku Arkadaşım  en yakın dostunuz olmaya hazır. Seyahat de, Arabanız da, Eviniz de yanınızdan ayırmayacağınız Arkadaşınız.  
Ürün renk ton olarak değişiklik gösterebilir.
Ürünün arka tarafında bulunan fermuarlı cebe battaniye vb. gibi eşyalarınız koyabilirsiniz.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...