Smile Games Balance Eğitici Blok Denge Oyunu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Blokları yerleştir, dengeni koru!

Süper eğlenceli denge oyunu ile dilersen arkadaşlarınla dilersen de ailenle hem kaliteli hem de keyifli vakit geçirebilirsin. Unutma; dengesini kaybeden, oyunu kaybeder!

Nasıl oynanır?

Öncelikle zemin yerleştirilir. Kartlar karıştırılıp arka yüzleri önde olacak şekilde dizilir. Yaşı küçük olan oyuncu başlar ve kart seçimini yapar. Seçtiği karttaki şekli platforma yerleştirir.

Buradaki amaç şekli yerleştirirken platformu yıkmamaktır. Dikkatli ol, platformu yıkan oyuncu oyunu kaybeder!

Kutu içerisinde; denge zemini, şekil kartları ve şekiller bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 15,5 x 7 x 25 cm

Ağırlık: 0,190 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...