Top Havuzuna Dönüşen Uğurböceği Figürlü Aktivite Merkezi Oyun Halısı

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Top Havuzuna Dönüşen Aktivite Merkezi ve Oyun Halısı, yumuşak zemindokusu sayesinde, bebeğinizi gönül rahatlığıyla yatırabilirsiniz. Halının üzerindeki çeşitli oyuncaklar ve figürler sevimli minikleringörsel ve bilişsel zekasının gelişimine katkı sağlar. El ve göz koordinasyonunun gelişimini de destekler. Sahip olduğu özel yapısı sayesinde, bebeğinizin sağlığına zararlıhiçbir kimyasal madde barındırmaz. Kolay kurulumu ile dilediğiniz yere taşıyabilir ve bir kaç dakikaiçerisinde kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Top Havuzuna Dönüşen Aktiviteli Oyun Halısı; 4 adet askılı oyuncak ve 25 adet top kutuya dahildir. Askılı oyuncaklarda, 1 adet şekilli ayna, 1 adet çınçınlı oyuncak, 1adet hışırtılı oyuncak ve 1 adet kelebek dişlik oyuncak vardır. Ürünün Ölçüsü: 75x75 cm
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...