Tren Seti Pilli A7129

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
PASİFİK TOYS TREN SETİ PİLLİ A7129Ürün Yaş Grubu:3+Resimde gözüken tüm aksesuarlar paket içerisine dahildir.Levhalarını isteğinize göre paket içeriğindeki stickerler ile yapıştırabilirsiniz.4 vagon 1 trenden oluşmaktadır set.Uzun ray ölçüleri: 23x3 cm (10 adet)Ara ray ölçüleri: 9x3cm (5 adet)Levhalar ağaçlar tüm aparatlar paket içerisine dahildir.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...