Unicorn Paten Seti 4 Teker

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Güzel havaların keyfini ayarlanabilir 4 Tekerli Unicorn Paten Seti ile çıkarın!

Ayarlanabilir kemeri, kolay giyinebilme, kaliteli malzemelerden üretilmiş ve özel tasarıma sahip bu Unicorn paten setini çocuklar çok sevecek!

Set içerisinde bulunan dizlik ve dirseklik ile çocuklar güvenle özgürlüğün tadını çıkarabilecekler!

Çantası sayesinde eğlenceyi her yere kolayca yanınızda taşıyabilir ve güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz.

Set içerisinde; 4 tekerli Unicorn paten, dizlik ve dirseklik yer almaktadır.

Çocukların; sosyal aktivite kazanmasına, bedensel gelişimlerine, yüksek kondisyon ve dayanıklılık, denge, koordinasyon ve özgüvenlerinin artmasına yardımcı olmaktadır.

Türkçe kullanım kılavuzu bulunmaktadır.

Ayak numarası aralığı: 22-29

Maksimum taşıma kapasitesi: 20 kg

Paket ölçüsü: 27 x 12,5 x 23,5 cm

Ağırlık: 0,848 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...