Ütü ile Yapışan Boncuk Seti 1000 Parça

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Boncukları kullan tasarıma başla,

İster kendi tasarımlarını yarat ister talimatları okuyarak birbirinden benzersiz tasarımlar oluştur. Rengarenk boncuklardan ve tam 1000 parçadan oluşan bu set ile pek çok şey oluşturabilirsin. Sevimli bir ayı, küçük bir çocuk hatta uzun sarı saçlı bir kız!

Tasarımın bitene kadar boncukları panoya yerleştirebilirsin. Ardından boncuklar eriyene kadar ütülemelisin. Sıcağın etkisiyle boncuklar birbirine bir bütün oluşturacak şekilde yapışacaktır. Boncuklar ütülendikten sonra tekrar kullanılmaz ama pano ve ütüleme kağıdı defalarca kullanılabilir. Böylece her seferinde yeni şeyler üretebilirsin. Küçük, orta ve büyük boy boncuklar ile hayal ettiğin tasarımları artık gerçeğe dönüştür. Haydi, sen de tasarlamaya başla!

Çocukların; mantıksal düşünme, eleştirel düşünme, problem çözme, tasarım odaklı düşünme gibi yeteneklerin gelişimini destekler. Ayrıca; el becerilerinin gelişimine katkıda bulunur, şekil algısal yeteneklerini geliştirir, zihinsel becerilerin artmasını destekler, el-göz koordinasyon yeteneklerini geliştirir.

Kutu içerisinde; 1000 adet boncuk, 3 adet pano, ütüleme kağıdı ve cımbız bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 24 x 34 x 4 cm

Ağırlık: 0,255 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...