Yeni Nesil Çim Adam 3 Adet Kutusuz

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sıra Dışı Tasarımıyla Onlarca Karakter'ler Herkesin Yüzünde Bir Gülümseme Oluşturacak !Ofisinizin ve Evinizin Havasını Değiştirin... Ürün Malzemesi Sağlığa Zararlı Hiçbir Madde Yoktur, Toprak ve Tohum Sertifikalı 1.Kalite ÜrünlerdirÖlçüleri Boy : 6.0 cm Çap : 6.5 cmKullanım Talimatı~ Toprağı Plastik Ambalaja Boşaltın ~ Tohumu Üzerine Boşaltın ve Karıştırmayın ~ Her Gün Azar Azar Sevgiyle Su Dökün ~ Hepsi Bu Kadar :)
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...