Fil Desenli Sulu Hacıyatmaz 89 Cm

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
BESTWAY ANIMAL BOP BAGS == FİL MODELİ == ÖNEMLİ: Şişirmeden Önce Alt Kısımdaki Hazneye Su Doldurunuz. Su Doldurduktan Sonra Ürünü Şişiriniz. * 89 cm Uzunluğundadır. * 3 Yaş Üstü Çocuklar İçindir. * Çocuk Sağlığına Zarar Vermeyecek Kaliteli Plastikten Yapılmıştır. * En Alt Kısımda Yatmayı Engelleyen Haznesi Vardır. Hazne içine Su Doldurmanız Gerekmektedir. Ürün İle Birlikte Su Gönderilmez. * Çocuklar ve Büyükler İçin Çok Eğlenceli Bir Oyun Aracıdır. * Çocuğunuzun Neden Sonuç İlişkisi Kurarak Zeka Gelişiminde Destekleyici Rol Oynamaktadır. * Tam Olarak Şişirildiğinde Yan Yatmayacağından Çocuğunuz Bıkmadan Onunla Oynayacaktır. * Yaz Mevsimi İle Yükselen Güneş Enerjisinin Dayanılmaz Sıcağında, * Denize Girerken Yanınızda Götürebileceğiniz Çocuğunuz İçin Vazgeçilmez Bir Oyuncak Olacak… * Bahçenizde ve Çocuğunuzun Odasında da Kullanabilirsiniz.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...