Art Craft İnsan Figürü Seti Oyun Hamuru 150 gr +17 Parça Hamur Kalıbı +5 Renk Oyun Hamuru 100 gr

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1- Art craaft insan figürü oyun hamuru seti 150 gr.
Ürün; 12 parçadan ve 3 renk hamurdan oluşmaktadır. El becerileri kazandırır. Hayal gücünü zenginleştirir. Duyuları geliştirir. Öğrenmeyi pekiştirir. Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir.
2- Art Craft Modelleme Oyun Hamuru Kalıbı Seti Silindir
Art Craft Modelleme Oyun Hamuru Kalıbı Seti Silindir Dede art craft modelleme oyun hamuru kalıbı seti silindir Görselde gördüğünüz oyun hamuru kalıpları vardır toplam 17 parça Çocukların el becerilerini ve hayal gücünü geliştirir Hamur kalıpları ve gereçleri ile birlikte! Okul öncesi oyun aktivitelerinin vazgeçilmez parçaları
3-  Art Craft Küçük Kova 5 Renk Oyun Hamuru 100 gr
Çocuklara el becerileri kazandırır.
Çocukların hayal gücünü zenginleştirir. Duyularını geliştirir. Öğrenmeyi pekiştirir.
3 yaş+ çocuklar için uygundur.
Sağlık testlerinden geçmiştir. CE belgelidir.
Türkiye'de üretilmektedir. 

 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...