Piyanolu Çıngıraklı Bebek Oyun Halısı Eğitici ve Zeka Geliştirici

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Baby Piyanolu Çıngıraklı Oyun Halısı
Ürün 3 adet çıngırak içerir.
Halının içerisinde yer alan elyaf kumaş bebeğiniz için rahat ve konforlu bir zaman tecrübesi sunmaktadır.
Ürün çocuğunuzun dengeli oturma kabiliyetini geliştirir.
Fonksiyon tuşunu kullanarak piyanonun tuşlarının seslerini değiştirebiliriz. Ürünün içerisinde 5 farklı fonksiyon bulunmaktadır.
12 adet farklı müzik ile çocuğunuz için eğlenceli dakikalar sunar.
Çocukların Duyu Yetisi, El Jimnastiğini ve Şekil Algılamalarını destekler.
Çocuğunuzun koordinasyon yeteneği, görsel algılama, hareket kabiliyeti, işitsel zeka gibi birçok özelliğinin gelişiminde önemli katkı sağlar.
Piyano 3 Adet x 1.5V AA pil ile çalışır. ( Piller Kutuya Dahil Değildir. )
Kutu Ölçüleri: 53 x 43 x 9 cm.
Ürün Ölçüleri: 48 x 78 cm      
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...