Bebek Oturaklı Simit 76 cm Float Bestway

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Swim Safe™ 30" x 30"/76cm x 76cm Wondersplash Square 3-Ring Baby Boat Swim Safe ABC™ Üçlü Simit Bebek Binici, bebeğinizi suya alıştırmak için kullanabileceğiniz bir şişme mini binici modelidir. 3 ayrı hava çemberi sayesinde son derece güvenlidir. Geniş 3'lü simit suda denge sağlar. Koltuk kısmı da bebekleri sıkıca ve güvenle tutmak için tasarlanmıştır. Bu binici, Swim Safe ABC™ seti binicilerin, deniz ya da havuzla ilk kez tanışan bebekler için tasarlanmış A modelidir. Sonraki aşamalarda, B-model can yeleği bulunur. C-model kolluklar da yüzmeye yeni başlayan 3-6 yaş çocuklar içindir. Swim Safe ABC™ Üçlü Simit Bebek Binici yaz neşesine uygun canlı renklere sahiptir. Şişirmesi, indirmesi kolaydır. Hiç yer kaplamaz.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...