Çılgın Timsah Dişçide

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Çocuklar diş ağrısı çeken çılgın timsah diş hekimi oyununu oynarken çok eğlenecekler!

Büyük gözlü uzun dişleri ve büyük ağızlı yeşil gövdeli Croc'un dişi ağrıyor. Onu iyileştirecek cesur diş doktorunu bekliyor!

Hangi diş zavallı yaşlı timsahı rahatsız ediyor? Timsahın ağzını açın ve ne kadar süre hayatta kalabileceğinizi görmek için bir seferde bir dişe basın. Timsah, eğer onun ağrılı dişine dokunursa zorla ısırır. Onu her kontrol ettiğinizde, hasarlı dişi farklıdır, bu yüzden çok dikkatli olmalısınız!

Çılgın Timsah Dişçide oyunu, çocukları çılgın timsah diş ağrısına karşı dikkatli olmaya zorlar. Bir dişe bastıklarında, eğer ağrıyorsa ağzını anında kapatıp elinizi acıtacak ve o oyuncuyu oyundan çıkaracaktır.

Çocukların, hafıza ve gözlem yeteneğini destekler, kişisel sosyal yeteneklerini artırır ve dikkat gelişimlerini sağlar.

2-4 oyuncu ile birlikte oynanabilir.

Kutu ölçüsü: 15,5 x 15,5 x 9 cm

Ağırlık: 0,190 kg
4 yaş ve üzeri

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...