Eşleştirme Oyunu Hafıza Güçlendirici Oyun

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Süper eğlenceli bir eşleştirme oyununa var mısın?

Smile Games Memory Match, oyun kartı üzerindeki benzer resimlerin birbiriyle eşleştirildiği, 2 ya da daha fazla oyuncuyla oynanabilen bir hafıza oyunudur. Hayvanlar dünyası, taşıtlar ve harfler gibi 20 farklı modele sahip olduğu için oyun eğlencesi her seferinde artıyor. Hafıza oyunu eğlencesi kum saati ile zamana karşı yarışa döndüğünde oynaması daha da zevkli hale geliyor.

Nasıl oynanır?

 Kutu içerisinde farklı temalarda 10 adet oyun kartı bulunmaktadır. Her bir kartın iki yüzünde de eşleştirme yapabileceğiniz görseller bulunur. Böylece 20 farklı modeli kullanarak eşleştirme oyununu oynayabilirsiniz.

Önce bir tane oyun kartını alıp onu oyun zeminine yerleştirin; istediğiniz karttan başlayabilirsiniz. Kartı yerleştirdikten sonra torba içerisinde çıkan sarı pulları kartın üzerine görsellerini kapatacak şekilde yerleştirin. Görselleri ve onların yerini güzelce inceleyin çünkü bu aşamadan sonra oyun başlamaya hazır hale gelir.

Kartın yüzünde her bir görselden iki tane bulunur. Sarı pulları çıkartın ve aynı görselleri eşleştirin. Kum saatini çevirin ve rakip oyuncuyla birlikte sırayla kartın üzerindeki eş görselleri bulmaya çalışın.

Smile Games Memory Match, mantıksal düşünmeyi ve dil yeterliliğini arttırırken hafıza gelişimini hızlandırır. Çocukların kurallara uymasına ve saygı duymasına yardımcı olur. Bir birey veya grup olarak oyun oynamak için onları teşvik eder.

Kutu içerisinde; 10 adet oyun kartı, 16 adet sarı pul, kum saati ve oyun zemini bulunur.

Kutu ölçüsü: 5 x 32 x 23,5 cm

Ağırlık: 0,360 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...