Manyetik Harfler Ve Sayılar, 2 Li Set, Eğitici Magnet Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

1-Manyetik Harfler
Manyetik taban sayesinde manyetik yazı tahtası, buzdolabı ve diğer metal yüzeylere kolayca yapışabilmektedir.
Paket içerisinde; 26 manyetik büyük harf, 26 manyetik küçük harf ve 26 manyetik resim yer almaktadır.
AB standartlarında, çocuk sağlığı ve güvenliğini gözeterek üretilmiştir.
Çocukların eğitimine destek olarak da kullanılabilen mıknatıslı harfler ile çocuklar eğlenerek öğrenebilecekler.
 Parça sayısı: 78 parça
Kutu ölçüsü: 11 x 4,5 x 24 cm

2-Manyetik Sayılar
Manyetik taban sayesinde manyetik yazı tahtası, buzdolabı ve diğer metal yüzeylere kolayca yapışabilir. 35 parçadan oluşan set içerisinde; manyetik rakam ve işlem parçaları yer almaktadır.AB standartlarında, çocuk sağlığı ve güvenliğini gözeterek üretilmiştir.Çocukların eğitimine destek olarak da kullanılabilen mıknatıslı rakamlar ile çocuklar eğlenerek öğrenebilecekler.Kutu ölçüsü: 10,5 x 5 x 21 cm.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...