Piyanolu Bebek Oyun Halısı + Eğitici Sesli Müzikli Eğlenceli Direksiyon Bebek Aktivite Merkezi

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
BEBEK AKTİVİTE MERKEZİ
1-Piyanolu Çıngıraklı Bebek Oyun Halısı

Ürün 3 adet çıngırak içerir.
Halının içerisinde yer alan elyaf kumaş bebeğiniz için rahat ve konforlu bir zaman tecrübesi sunmaktadır.
Ürün çocuğunuzun dengeli oturma kabiliyetini geliştirir.
Fonksiyon tuşunu kullanarak piyanonun tuşlarının seslerini değiştirebiliriz. Ürünün içerisinde 5 farklı fonksiyon bulunmaktadır.
12 adet farklı müzik ile çocuğunuz için eğlenceli dakikalar sunar.
Çocukların Duyu Yetisi, El Jimnastiğini ve Şekil Algılamalarını destekler.
Çocuğunuzun koordinasyon yeteneği, görsel algılama, hareket kabiliyeti, işitsel zeka gibi birçok özelliğinin gelişiminde önemli katkı sağlar.
Piyano 3 Adet x 1.5V AA pil ile çalışır. ( Piller Kutuya Dahil Değildir. )
Kutu Ölçüleri: 53 x 43 x 9 cm.
Ürün Ölçüleri: 48 x 78 cm      
2-Eğitici Sesli Müzikli Eğlenceli Direksiyon
Baby Direksiyon Eğitici Sesli Müzikli 21*21 cm 8 Tuşlu Oyuncak Direksiyon Pastel Renklerde çocukların kavramasına uygun Sağlığa zararlı olmayan ham maddeden üretilmiştir. 8 Farlı Tuşla 8 farklı ses efekti vardır. Çocuklarımızın trafik kurallarını öğrenmesinde önemli rol oynar. Sinyal, kemer ikazı gibi butonları sayesinde çocuklarınız trafikte önem arz eden ciddi konuları henüz küçük yaşta eğlenerek öğrenir. Polis, itfaiye, ambulans gibi acil durumda aranması gereken numaralar bu sayede çocuklarınız tarafından kolayca ezberlenir. Eğlenceli müziği sayesinde dans eden çocuklar hem öğrenir hem hareket eder. Çocukların severek oynayacağı ve Hayal güçlerini geliştirecek olan bu oyuncak 3 farklı renk seçeneği ile sizlerle... 2 adet AA Pil ile çalışır. Ürüne dahil değildir. Ürün Ölçüleri : 21x 21 cm
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...