Marakas Çıngırak Sulu Dişlik

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
1-Sulu Dişlik
Sulu Diş Kaşıyıcı Bebeklerinizin diş çıkarma dönemlerinde verdiği sancıyı hafifletip, bu dönemde hassaslaşan diş etini rahatlatmak için özel olarak tasarlanmıştır.
Diş kaşıyıcı farklı ölçü ve yükseklikte kabartılı yüzey sayesinde hafifçe masaj yapar.
Özel tasarımı bebeğin kolayca kavramasını kolaylaştırır.
Kaynatmayınız ve dondurmayınız.
Ürün Ölçüleri: 12x1.3x16.5 Cm 
2- Marakas Çıngırak
Marakas Çıngırak Eğitici ve Öğretici Erken Öğrenme Oyuncağı Bebekler marakas çıngırak ile çok eğlenecekler! Kiki marakas küçük ellerin kolayca kavrayıp sallayabileceği boyutta tasarlanmıştır. Miniklerlerin çıngırağı salladığı zaman içinde bulunan boncuklar sayesinde çıkan sesler dikkatini çekerek algı gelişimlerine katkı sağlar. Bebeğiniz ile birlikte bir şarkı açıp marakaslarla birlikte eşlik edebilir, kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bebeğinizin duyma, görme ve dokunma gibi duyularını harekete geçirir, ince motor becerilerini ve hayal gücünü geliştirir. Farklı müzik aletlerini tanımasını sağlar. Ürünün
Ürün ölçüsü: 14 cm Kutu ölçüsü: 14 x 7 x 19 cm Ağırlık: 0,066 kg
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...