Manyetik Tablet Alfabe Seti Manyetik Taşıtlar Manyetik Sayılar Manyetik Eğitici Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Manyetik Eğitici Set
1-Manyetik Tablet Alfabe Seti
Set içerisinde; 29 manyetik büyük harf, 37 manyetik küçük harf, 29 manyetik resimli kart, 1 adet silinebilir yazı kalemi ve eğitici oyuncaklar içeren renkli aktivite kılavuzu yer almaktadır.Kutu içerisinden çıkan manyetik parçaları kutunun kapağına yaklaştırmanız ile birlikte ilgili parçalar kolaylıkla tahtaya yapışır. Aynı zamanda bu alan manyetiktir. 
Bu harika set ile çocuklarınızın harfleri öğrenmesi ve tanıması, kelimeler türetmesi, türettiği  kelimeleri yazması sağlanabilir.
Ürünlerinin tamamı AB standartlarına çocuk sağlığı ve güvenliğini gözeterek üretilmiştir.
Kutu ölçüsü: 25 x 5,8 x 20 cm.
2-Manyetik Taşıtlar
Çocuklar için özel tasarlanmış, hayal dünyasının gelişmesine yardımcı olur.İçinde bulunan 30 manyetik taşıt figürü ile çocuklar araçları tanır.Yaş Grubu : 3+ Yaş Kutu Ölçüleri : 24,5 x 10,5 x 5 cm.
3-Manyetik Sayılar 
Manyetik taban sayesinde manyetik yazı tahtası, buzdolabı ve diğer metal yüzeylere kolayca yapışabilir. 
35 parçadan oluşan set içerisinde; manyetik rakam ve işlem parçaları yer almaktadır.
AB standartlarında, çocuk sağlığı ve güvenliğini gözeterek üretilmiştir.
Çocukların eğitimine destek olarak da kullanılabilen mıknatıslı rakamlar ile çocuklar eğlenerek öğrenebilecekler.
Kutu ölçüsü: 10,5 x 5 x 21 cm.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...