Oyuncak Cep Telefonu Türkçe Sesli Pembe

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Renkleri ve hareketli görüntü izlenimi veren ekranı ile öne çıkan Whirly Akıllı Telefon oyuncağı, çocukların güzel vakit geçirmesi için gerekli her şeye sahip!

Seçilen hayvan modelinin seslerini çıkaran bu akıllı telefon, ekranda oluşan hareketli görüntü ile de çocukların dikkatini çekecek. Ayrıca hayvan ve müzik sesleri ile oyun eğlenceli ikiye katlanıyor!

Bebeklerin taklit etme dönemlerinde onları eğlendirir, hayal güçlerini genişletir ve yeni kavramlar ile tanışmalarına teşvik eder. Ayrıca oyun kurma becerilerini geliştirir.

Telefon 3 x 1,5V AAA pil ile çalışmaktadır, piller ürüne dahil değildir.

Ürün ağırlığı: 0,62 kg

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...