Linda'nın Evi 2 Katlı Oyun Evleri ve Aksesuarları 02041

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Linda’nın 2 Katlı Evi favori oyuncağın olacak!

Prenseslere layık bir ev ile evcilik oyunları oynamak ister misin? Cevabın evet ise Linda’nın evi tam sana göre! Göz alıcı renkler ve gerçekçi detaylar ile tasarlanmış bu evde açılabilen mutfak dolap kapakları ve Linda’nın yatak odasındaki güzellik aksesuarları dikkat çekiyor.

Linda’nın 2 Katlı Evi’nde göz dolduran eşyalar seni bekliyor! İstediğin gibi düzenle ve yerleştir. İster yatak odasındaki askılıkta giysilerini düzenle istersen de bahçedeki sevimli masana otur ve keyif yap.

Çocukların rol ve taklit becerilerini artırır. Çocuklar keyifli vakit geçirirken çocukların hayal güçleri ve yaratıcılıkları gelişir. Sosyalleşmelerine katkı sağlar ve ince motor gelişimlerini olumlu düzeyde etkiler.

Linda’nın 2 Katlı Evi’nin içerisinde; yatak, makyaj masası, kıyafet askılığı ve çeşitli aksesuarlar, mutfak dolapları, buzdolabı, çeşitli mutfak eşyaları, masa, sandalyeler ve Linda bebek bulunmaktadır.

Kutu ölçüsü: 48,5 x 16 x 34 cm.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...