Güzel Evim Koltuk Takımı ve Aksesuarları

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Güzel evim çocukların, algılama, karar verme ve evi özümseme, evini sahiplenme, aile olma, bağlılık, paylaşma duygularınıda yaşamalarının yanında ; öğrenirken eğlenmelerini de sağlayacaktır. 
Ürün katlanabilir özelliğe sahiptir.
Ürün hiçbir civata veya yapıştırıcı kullanılmadan üretilmiştir.
Okul öncesi ve okula giden çocuklarınince motor becerilerini geliştrmelerine; aynı zamanda parça - bütünlük , sebep - sonuç ilişkilerini kavramalarına ve gelişmesine  yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Sağlığa zararlı boya ve kimyasal içermemesi nedeni ile çocuğunuz için güvenle kullanabilirsiniz. 
3+ yaş için uygundur.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...