Linda'nın Şato Evi Oyun Evleri ve Aksesuarları 48964

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Linda'nın şato evinde hayal yaşamak inanılmaz! 3 katlı, 6 oda! Mutfak, yatak odası, oturma odası, yemek odası, banyo, tuvalet ve birçok aksesuar ile birlikte seninle. Linda ile birlikte mutfağında yemekler yap, yatak odasında uyu, koltuğunda otur... Haydi eğlence başlasın! Ürün; 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir. Yerli üretimdir. 
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...