Renkli Zincirler

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Halkaların üzerindeki şekiller görme ve dokunma duyularını geliştirir. Renkli zincirler bebek arabasına, beşiğe ve oto koltuğuna kolayca asılabilir. Minik eller için özel tasarlanmış kolayca kavranabilen Renkli Zincirler ile oynamak ve diş kaşımak için idealdir. 4 ay ve üzeri bebekler için uygundur.  sağlığa zararsız hammadde ve boyalarla üretilmiş ve tüm testleri yapılmıştır.
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Yükleniyor...