Işıklı ve Müzikli Solucan Sevimli Kule Bultak Küp Eğitici Oyuncak

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

1-Işıklı ve Müzikli Solucan

Sesli ve Müzikli
Modlar;
Ses Efektleri
Hayvan Sesleri
Müzik Bebeklerin; ince motor ve el göz koordinasyonunu gelişimini destekler. Merak ve keşfetme duygusunu canlandırır. Taklit oyunlarıyla hayal gücünün gelişmesine yardımcı olur.

2-Sevimli Kule

Bebeğiniz isterse kapları üst üstte koyup dizebilir ya da onları iç içe sokabilir. Rengarenk bu plastik kaplarla yapılabilen aktivite sayısına inanamayacaksınız. Bebeğinizin, siz kuleleri yaptıkça yıkmaktan büyük keyif alacağı ilk aylarından, büyüdükçe kapları dizmeyi öğreneceği yıllara kadar yanınızdan ayırmayacağınız eğlenceli bir oyuncak. İç içe ya da üst üste geçirilebilir 6 adet rengarenk kaplarla bebeğiniz oynamaktan hiç bıkmayacak. Duyusal gelişimi destekler. Görsel ve dokunsal algı. El ve motor becerilerini ve hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olur.
3-Bultak Küp
Bultak KüpBebekler için özel olarak hazırlanmış eğitici ve geliştirici Oyuncak Bultak.Bultak Küp, çocuğunuz ince motor ve kaba motor gelişimine destek sağlar.Çocukların renkleri ve geometrik şekilleri öğrenmesine yardımcı olur.Kaliteli malzemelerden üretilmiştir.Toplam 16 parçadan oluşmaktadır.Küp ölçüleri: 13 x 13 x 13 cm
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...