Çılgın Bardaklar Eğlenceli Zeka Oyunu

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Zil masanın ortasına yerleştirilir. Her oyuncu zile eşit mesafede olacak şekilde masa etrafına yerleşir. Beş farklı renkte beş adet bardak her oyuncuya dağıtılır. Oyun kartları kapalı taraf gözükecek şekilde zilin yanına koyulur. En üstteki kart açılarak oyun başlar. Oyunculardan herhangi biri kart destesinin en üstünde duran kartı açarak yine destenin üzerine koyar. Kart açılır açılmaz tüm oyuncular önündeki bardakları görev kartında olduğu şekilde dizerler. Bardaklarını karttaki düzen ve renk sırasına göre ilk dizen oyuncu zile basar. Ortaya dizilen kartlar bitince oyun sona erer. Oyun sonu en fazla kart kimde ise oyunu kazanan kişi buna göre belirlenir.

3 Yaş ve üzeri herkes oynayabilir.
Oyuncu Sayısı 2 – 7 Kişi
Kutu Ölçüleri : 30 x 20 x 7 Cm.

Kutu İçeriği; 55 Resimli görev kartları, 5 Farklı renkte 30 Bardak ( Sarı, Kırmızı, Yeşil, Mavi, Siyah),1 Zil · 1 Adet Oyun Anlatım Kitapcığı Gelişim Desteği;

Çocukların; sıralı düşünme, dikkat, konsantrasyon, ince motor becerileri, görsel ve uzamsal algı yeteneklerini geliştirir.

Çocuklar için eğlenceli zeka oyunu.

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...