Bionic Man Çöp Adam Memo Ahşap Eğitici Aktivite Oyuncağı 70 Adet Görev

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bionic Man Çöp Adam Memo Ahşap Eğitici Aktivite Oyuncağı 70 Adet Görev 
Oyunun Amacı:
70 görselden oluşan el-göz kordinasyonunu geliştirmesini hedef alarak tasarlanmış eğitici kutu ürünüdür.
El-göz kordinasyonu yanı sıra, ince motor becerileri, 3D düşünme yeteneği ve şekil algılama yeteneğinin gelişimine katkı sağlar.
Oyunun Oynanışı:
Çöp adam memo oyununu level level oynamak mümkündür. İlk oynanışta çocukların karta bakarak aynı şekli yapmasını sağlayarak oynanmalıdır. Çocuklarımızın bunu tüm kartlarda etkili bir şekilde yaptığını tespit edildiğinde hem oyuna heyecan katmek hem de görsel hafıza yeteneğinin gelişimini artırmak açısından karta belirli süre bakıp ters çevirerek aklında kaldığı şekilde oynatmak daha etkili olacaktır.

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...