Işıklı ve Müzikli Davul Eğitici Set

WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Işıklı ve Müzikli Davul ile minikler eğlenceli zaman geçirecek!

Kendi etrafında 360 derece dönen davul, ışıklar saçarak birbirinden farklı eğlenceli melodiler çıkararak bebeğinizi eğlendirir.

Davulun ışıklı olması oyuncağı daha eğlenceli yaparak çocuğunuzun uzun süre oynamasına sağlar. Ayrıca davulun çıkardığı melodiler çocuğunuzun müzik, dil gelişimini ve el becerisinin gelişmesine yardımcı olur. yardımcı olur.

Davulun yüzeyi elle vurmaya duyarlıdır. 2 farklı ses modu (düşük, yüksek.) özelliği vardır. Kaliteli ve sağlığa zararsızdır. CE sertifikalıdır.

3 x 1.5 V AA pil ile çalışır. Piller kutuya dahil değildir.

Ürün Ölçüsü; 14,5 x 18 cm.

Kutu Ölçüsü; 19,5 x 19,5 x 19,5 cm.

 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi 24 saat dir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler ARAS kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...